KONST / Litografier / Färglitografi 12213590
nr 1221 3590
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, Fantasilandskap, Signerad. Motivet: 51x67
måndag 3 december 2018
kl 20:30:45
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd